Jsme tým specialistů na internetový marketing a naši největší vášní je SEO.

Zadání

Lorem ipsum nulla nostrud amet nostrud dolor qui incididunt fugiat sed cillum aute eu aliquip enim in ut aliqua qui.

Klient: Europ Assistance

Období: 2014 - současnost

Služby: Web, SEO, PPC

58%

o tolik jsme zvedli návštěvnost webu auto-care.cz

100%

organická návštěvnost po redesignu webu.

75%

roční nárust návštěv na webu moto-care.cz

Případová studie

S Europ Assistance spolupracujeme od roku 2014,

kdy jsme začali s optimalizací produktového webu auto-care.cz. Díky pečlivé optimalizaci on-page SEO faktorů a kvalitnímu linkbuildingu jsme se během pár měsíců dostali na stovky organických návštěvníků týdně..

Následující roky web stabilně rostl o desítky procent ročně až do roku 2021, kdy jsme vyčerpali potenciál obsahu auto-care.cz. V roce 2021 jsme meziročně narostli o 49 % uživatelů a téměř 60 % v návštěvách.

Na sklonku roku 2018 přibyla i služba moto-care.cz. Moto-care je kvalitní asistenční služba pro motocykly a skútry, nabízí vysoký limit plnění, odtah do servisu, ze zahraničí i dopravu domů. Během prvního roku jsme na web přivedli organicky téměř 1500 motorkářů a motorkářek a v tomto trendu jsme pokračovali i následující roky.

Rok 2021 jsme zakončili s 50% růstem v uživatelích a krásným 75% růstem v návštěvách.

Na konci roku 2021 proběhl zdařilý redesing webu a společně jsme spustili web europ-assistance.cz. V roce 2022 pak proběhlo sloučení čtyř produktových webů (auto-care.cz, moto-care.cz, travel-care.cz, medi-care.cz). Při slučování webů nebo obecně změně URL adres je důležité nezapomenout na správné, trvalé přesměrování pomocí kódu 301. Pokud přesměrování neproběhne, nebo proběhne špatně, ze dne na den lze ztratit veškerou organickou návštěvnost, na které se často pracuje celé roky.

V našem případě vše dopadlo bez chyby a organická návštěvnost za období srpen 2022-leden 2023 vzrostla téměř o 100 % v meziročním srovánání. Samozřejmě srováme návštěvnost všech čtyř webů před sloučením a s vyloučením home page.

Takového růstu jsme dosáhli pomocí optimalizace blogových článků, interního prolinkování a využití strukturovaných dat.

Ať už jste malá firma nebo velký podnik, můžeme vám pomoci dosáhnout vašich online cílů.

ontaktujte nás ještě dnes, domluvte si konzultaci a udělejte první krok k tomu, abyste v nejen výsledcích vyhledávačů dominovali svému oboru.